KORGSTOL, 1900-talets senare hälft.

Flätad rotting. Total bredd 75 cm, sitthöjd 45 cm, total höjd 117,5 cm. Sittkudde medföljer.

Bruksslitage, smärre skador på rotting.

Klubbat pris
98
1 104
102
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (15 bud)
8
31 mar 2018 18:38
98 EUR
31 mar 2018 18:25
93 EUR
31 mar 2018 18:14
88 EUR
31 mar 2018 18:14
85 EUR
31 mar 2018 17:08
80 EUR
31 mar 2018 17:08
75 EUR
31 mar 2018 8:06
67 EUR
30 mar 2018 17:05
62 EUR
30 mar 2018 17:05
60 EUR
30 mar 2018 17:05
55 EUR
30 mar 2018 17:05
50 EUR
30 mar 2018 15:23
45 EUR
29 mar 2018 17:36
40 EUR
29 mar 2018 13:57
35 EUR
29 mar 2018 8:45
30 EUR