OLLE NYMAN

Akvarell, signerad.

Kustlandskap. 30x40.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T9
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Thérèse von Rosen

Thérèse von Rosen
Representant

therese.vonrosen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    2 000
    193 EUR
    238 USD

    Budhistorik (20 bud)
    4A21 apr 22:292000SEK
    321 apr 22:292000SEK
    421 apr 22:261900SEK
    Acceptpris på 800 SEK uppnåddes