FÅTÖLJ, 1970-tal.

FÅTÖLJ, 1970-tal.

Vit akrylstomme, fyrdelad metallfot med snurrmekanism. Stoppad plymå i röd manchestersammet. Sitthöjd ca 40 cm, totalhöjd 72 cm, bredd 70 cm

Slitage.

Utropspris
150 EUR
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist konst, design och konsthantverk, filialchef Helsingfors
+358 (0)50 340 5492

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13