18K guld. Stämplad ESM, Svedboms Guldsmeds Ab Hov. Vetlanda 1966. Diameter pärla 17 mm. Ringstorlek 18,75/ 58,5. Vikt 12,6 gram.
Bruksslitage. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10