ALFRED EMILE LÉOPOLD STEVENS

Olja på pannå, signerad.

Kvinna i parklandskap. Pannå 31 x 23 cm.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Jinnerot

Johan Jinnerot
Specialist äldre konst

johan.jinnerot@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 10 000 SEK

    7 000
    684 EUR
    800 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (7 bud)
    620 maj 14:307000SEK
    620 maj 14:296500SEK
    520 maj 09:285600SEK