SPEGELLAMPETTER

Ett par, "Regnaholm", IKEA:s 1700-talsserie, 1990-tal.

Förgyllt trä, avlång med uppsvängt genombrutet krön. Svängd ljusarm av mässing. Brännmärkta. Höjd 58, bredd 16 cm.

Konditionsrapport

Färgbortfall. Slitage. Märken. Skador.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V37

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Graflund

Johanna Graflund

johanna.graflund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    2 dagar 14 timmar

    Utropspris: 3 000 SEK

    2 300
    223 EUR
    264 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 2 500 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (18 bud)
    1221 maj 21:442300SEK
    6A21 maj 10:032100SEK
    1121 maj 10:032000SEK