Design
1036338

PERCIVAL LAFER, ett par fåtöljer/soffa samt ett bord, Lafer SA, 1900-talets andra hälft.

Läderklädda. Bordsskiva i glas med underliggande spegel. Etikettmärkta. Bordets längd 70 cm, bredd 70 cm, höjd 37 cm. Sitshöjd 37 cm.

Ett par beslag för att koppla ihop fåtöljer till soffa medföljer.

Slitage.

Utropspris
6 000 SEK