MATSERVIS

85 delar, porslin, England 1878.

21 flata tallrikar, ø 24 cm,
21 djupa tallrikar, ø 24 cm,
22 förrättstallrikar, ø 19,5 cm,
7 ovala serveringsfat, 26-44 cm,
2 såssnipor med fat,
2 såsskålar med fat,
2 karott med lock, 32 cm,
1 soppterrin med lock, slev och fat, 40 cm,
1 slev.

Konditionsrapport

Delvis hårdare slitage, krackelyr och missfärgning.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - C1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    5 dagar 19 timmar

    Utropspris: 500 EUR

    50
    EUR
    519 SEK
    62 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 55 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    124 apr 18:5250EUR