SPEGEL

Sengustaviansk, tidigt 1800-tal.

Förgylld, bronserad och målad. Gjuten samt skuren dekor. 116 x 52,5 cm.

Konditionsrapport

Renoverad och kompletterad, senare ytskickt och glas. Smärre dekorbortfall. Torrsprickor.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Rikard Klev

Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst

rikard.klev@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    4 000
    385 EUR
    475 USD

    Budhistorik (6 bud)
    517 apr 10:404000SEK
    Acceptpris på 4 000 SEK uppnåddes
    212 apr 21:023500SEK
    412 apr 11:243000SEK