PARTI UTMÄRKELSETECKEN OCH MEDALJER, 6 ST, Finland, 1900-talets första hälft-mitt.

VR3 blå 1941, SVR R1, VR4 blå 1918, Frihetskrigets minnesmedalj, Vinterkrigets minnesmedaljer, 2 st, den ena med Karjalan kannas-spänne och svärd.

Åldersrelaterat slitage. Smärre emaljskador. Delvis senare band.

Utropspris
400 EUR