MAURICE ESTÈVE, färglitografi, signerad och numrerad 12/60.

"Lunaire administratif", 51 x 32 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T22
Följerätt
Ja

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Maria Granfeldt

    Maria Granfeldt
    Chef inlämning Malmö

    maria.granfeldt@bukowskis.com

    Auktionen avslutas:
    CET

    5 dagar 5 timmar

    Utropspris: 3 000 SEK

    1 500
    146 EUR
    166 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 600 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    216 nov 12:331500SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes
    216 nov 12:321000SEK
    115 nov 20:10600SEK