LJUSSTAKAR

Ett par, mässing, 1800-talets andra hälft.

Kolonnformade på rund konturerad fot. Märkta "N 22". Höjd 14 cm.

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Bucklor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V27

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball

anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    2 dagar 4 timmar

    Utropspris: 2 000 SEK

    856
    83 EUR
    98 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 906 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (7 bud)
    220 maj 22:07856SEK
    3A20 maj 22:06806SEK
    220 maj 22:06800SEK