18K guld med pärlor. Stämplad GD&Co, Guldvaruaktiebolaget G. Dahlgren & Co Ab. Stel men öppningsbar. Med säkerhetskedja. Inner diameter 6 cm. Vikt 14,8 gram.
Lagning. Bucklor. Åldersrelaterat slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.