TRYCKBILDER, 2 ST, 1895.

TRYCKBILDER, 2 ST, 1895.

Föreställande Tsar Nikolaj II och Tsaritsan Alexandra Feodorovna. À 77 x 60 cm.

Slitage. Skador.

Utropspris
400 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

482. Wiwen Nilsson, armband, sterlingsilver, Lund 1944.
Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK