POTTSKÅP, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Fanerat med mahogny. Beslag av mässing. En låda. Med utdragbar skiva. Bredd 41. Djup 30. Höjd 72 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Utropspris
1 500 SEK