URNA MED LOCK, silver, 1800-tal.

Invändigt med förgyllning. Otydlig stämpel. Daterad 1824. Höjd 11 cm. Vikt 73 g.

Slitage. Repor. Märken. Trasigt gångjärn.

Utropspris
1 500 SEK