STIGBERT, Manschettknapar, 18K guld med kalcedon, med monogram.
Stämplade H.E, Heribert Engelbert AB. Stockholm 1954. Signerad Stigbert. Cabochonslipad kalcedon, ca 15 x 12 mm. Monogram 'AE'. Vikt 10 gram.
Bruksslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10