Design
1038268

SIDEBOARD, tillskrivet Gerald Summers, 1930/40-tal.

Fanerat med björk. Svärtade handtag och sockel. Omärkt. Längd 122 cm, bredd 46 cm exkl handtag, höjd 76 cm. Nyckel finns.

Slitage med några repor och visst färgbortfall. Fläckar.

Utropspris
15 000 SEK