Urtavla diameter 18 mm. Armlänk 18K guld, med svensk importstämpel. Med säkerhetskedja. Längd ca 15 cm. Totalvikt 22 gram.
Boettnr 623032.
Ej funktionstestad. Repor. Bruksslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10