ISAAC GRÜNEWALD

Skål, stengods, Rörstrand, signerat och daterad -43.

Polykrom dekor av ryttare. Längd 23 cm.

Konditionsrapport

Bruksskick. Smutsig.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V5

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    5 100
    499 EUR
    583 USD

    Budhistorik (25 bud)
    520 maj 22:035100SEK
    6A20 maj 22:035000SEK
    6A20 maj 22:024700SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes