FINLANDS RIKSVAPEN

Målad plåt, 1900-talets första hälft.

Mått 74 x 60 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Bucklor. Färgbortfall. Hål. Mindre rostangrepp. Krackelyr.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - F2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    4 timmar 44 minuter

    Utropspris: 2 000 SEK

    2 866
    279 EUR
    332 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 3 066 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (17 bud)
    819 maj 14:182866SEK
    9A19 maj 14:182666SEK
    919 maj 09:492600SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes