VITRINSKÅP, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.
Mahognyfaner. Tvådelat. Överdel med vitrindörrar och hyllinredning. Underdel med två lådor och hyllinredning. Bredd 86, djup 37, höjd 192 cm. Nyckel finns.
Slitage. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.