ANNE NILSSON, snapsglas, "Clown", 6 st, glas, Orrefors, 1980-tal.

Handmålad dekor. Etikettmärkta och signerade AN samt målarsignaturer. Höjd 18,5 cm

Bruksskick.

Utropspris
1 800 SEK