TYKO SALLINEN

Akvarell, signerad och daterad -30.

Landskap med hus. 31 x 40 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T305
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball

anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    1 600
    156 EUR
    185 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (6 bud)
    220 maj 15:081600SEK
    120 maj 12:171500SEK
    219 maj 21:071300SEK