1038509

BRUNO MATHSSON, hyllsystem, 1900-talets andra hälft.

Bestående av sex väggfästen, 22 konsoler, 8+4 hyllplan. Hyllplanens längd 90-180 cm. Väggfästenas höjd 125-150 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken. Skador.

Följerätt
Ja

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Maria Ribeiro

    Maria Ribeiro

    maria.ribeiro@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 6 000 SEK

    Slutpris

    5 450
    530 EUR
    601 USD

    Budhistorik (28 bud)
    213 aug 21:575450SEK
    313 aug 21:575250SEK
    213 aug 21:575050SEK