1038509

BRUNO MATHSSON

Hyllsystem, 1900-talets andra hälft.

Bestående av sex väggfästen, 22 konsoler, 8+4 hyllplan. Hyllplanens längd 90-180 cm. Väggfästenas höjd 125-150 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken. Skador.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T17
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 10 000 SEK

    6 001
    576 EUR
    670 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (7 bud)
    720 jul 20:216001SEK
    620 jul 18:305000SEK
    520 jul 11:023000SEK