KANDELABRAR

Ett par, mässing, 1800-tal.

Rikt dekorerade. Med fem svängda ljusarmar vardera samt med plats för ljus i mitt. Höjd 58 cm.

Konditionsrapport

Bruksskick. Lagningar. Anlupen metall. Delar saknas. Hål i ljuspiporna. Delvis något sneda delar samt några löst sittande delar.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - K1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    6 dagar 10 timmar

    Utropspris: 5 000 SEK

    1 700
    165 EUR
    197 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 800 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (8 bud)
    619 maj 00:051700SEK
    5A19 maj 00:051600SEK
    619 maj 00:051600SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes