Möbler Stolar
1038709
KARMSTOLAR, ett par, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Målade. Fast stoppad sits och rygg. Klädda med rutig textil. Sitthöjd 46. Bredd 58. Djup 54. Höjd 96 cm.

Slitage. Repor. Märken. Färgbortfall.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
4 000 SEK