KNIVAR, 12 st, silver, svenska importstämplar, sent 1800-tal.

Dekor av kartusch och bladverk. Längd 19 cm. Vikt med stålblad ca 340 g.

Slitage. Mindre skador.

Utropspris
1 500 SEK