Slitage. Senare målning. Torrsprickor. Ej funktionstestad. Ej ursprungligen tillhörande urverk. Urtavla med färgbortfall, krackelyr och bucklor. Delvis maskstungen.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.