STOLAR

Ett par, jugend, 1900-talets början.

Med skuren dekor och klädsel i svart skinn. Sitthöjd 45 cm

Konditionsrapport

Skador. Slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Claes Andersson

Claes Andersson

claes.andersson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 800 SEK

    Slutpris

    510
    49 EUR
    61 USD

    Budhistorik (5 bud)
    1A20 apr 20:54510SEK
    220 apr 20:54460SEK
    1A20 apr 20:53400SEK