BOKSNURRA, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Mahognyfaner med intarsia dekor. Snurrbar. På hjul. Längd 43. Bredd 42. Höjd 76 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Utropspris
2 000 SEK