BJØRN HALBY, olja på pannå, två st, en signerad och daterad -43
Hustak i stadsmiljö samt hus i lantlig miljö. 67x85 samt 66x76 cm. Oramade.
Kantskador. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK