1039209

SPEGEL med KONSOLBORD

Karl Johan, 1800-talets första del.

Fanerat med bland annat rot. Låda i sargen. Bordets bredd 63,5, djup 44, höjd 76. Spegelns bredd 43,5, höjd 118 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken. Fanerskador.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 6 000 SEK

    3 000
    288 EUR
    335 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (4 bud)
    413 jun 09:123000SEK
    312 jun 20:452000SEK
    210 jun 20:03670SEK