STIGBERT

Brosch, 18K guld och odlade pärlor.

Signerad Stigbert. Stämplad HE, Heribert Engelbert AB. Stockholm. Otydlig årsstämpel. Längd 35 mm. Pärlor diameter ca 2-4 mm. Vikt 4,1 gram.

Konditionsrapport

Bruksslitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V40

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fredrik Karlsson

Fredrik Karlsson

fredrik.karlsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    800
    77 EUR
    95 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (3 bud)
    320 apr 21:06800SEK
    218 apr 21:45670SEK
    117 apr 07:57300SEK