KJOL samt BLUS, Emilio Pucci, 1970-tal

Blus i siden, Längd totalt ca 56 cm. Ryggbredd ca 36 cm.
Kjol i bomull, något klockad, midja ca 78 cm. Längd ca 69 cm.

Fläckar. Åldersrelaterat slitage. Lagad under ena armen.

Utropspris
2 000 SEK