PLÅNBÖCKER, 3 st, Burberry.
Nova Scotia-mönstrade med bruna läderdetaljer. Kort- mynt- samt sedelfack. Längd 11, 11,5 samt 19 cm. En med axelrem, längd ca 110 cm.
Slitage. Repor. Smärre fläckar.