VENNY SOLDAN-BROFELDT

Akvarell, signerad och daterad "Näsilinna", 29.6.1917.

18,5x25 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - J1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Joachim Borgström

Joachim Borgström
Hemvärdering. Specialist klassiskt konst, möbler, konsthantverk och silver

joachim.borgstrom@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    3 dagar 4 timmar

    Utropspris: 500 EUR

    250
    EUR
    2 570 SEK
    298 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 270 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (5 bud)
    519 maj 19:28250EUR
    417 maj 18:43230EUR
    316 maj 16:53100EUR