Santeri Salokivi

(Finland, 1886-1940)
Santeri Salokivi
(Finland, 1886-1940)

SANTERI SALOKIVI, etsning, signerad och i plåten daterad -29.

Landskap med väderkvarn. Plåtstorlek 25 x 31 cm.

Smärre slitage. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
150 EUR