Kristus den Allsmäktige. Delvis förgylld rizza. Mästarstämpel kyrilliskt AI(АИ) . 22 x17 cm.
Maria och barnet.18 x 14 cm.
Skador. Färgbortfall. Skrapmärken. Krackelyr.