CLAUS BONDERUP

Taklampa, "Semi-pendel", Fogh & Mörup, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Vitlackerad plåt. Diameter 47 cm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H52

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Graflund

Johanna Graflund

johanna.graflund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    750
    72 EUR
    89 USD

    Budhistorik (8 bud)
    518 apr 18:36750SEK
    418 apr 13:08700SEK
    1A18 apr 10:20650SEK