Teak, två delar, nedtill skåp med jalusidörrar, flyttbara hyllplan, längd 190, bredd 45, höjd 192 cm vardera
Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Repor. Märken. Nagg.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10