AFFÄRSDISK, omkring 1900-talets mitt.

Glasad front och överstycke. Utdragbara lådor med svarta draghandtag i plast. Längd 150 cm, bredd 50 cm, höjd 90 cm.

Bruksslitage och märken. Fläckar. Mindre skador på kortsida. Nagg.

Utropspris
3 000 SEK