VEIKKO SIRÉN

Olja på duk uppfodrad på masonit, signerad och daterad 1975.

"Kurjenjalka" (Kråkklöver). 34 x 41,5 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - T1
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anja Lehtovuori

Anja Lehtovuori

anja.lehtovuori@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    5 dagar 18 timmar

    Utropspris: 200 EUR

    80
    EUR
    831 SEK
    99 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 85 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    125 apr 17:4480EUR