BOKHYLLA

1900-talets första hälft.

Målad. Tre lådor. Två hyllplan. Dörr med bakomliggande hyllplan. Bredd 150, djup 27, höjd 75 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage. Senare målning. Märken.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N5

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball

anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    3 600
    347 EUR
    428 USD

    Budhistorik (19 bud)
    2A20 apr 20:283600SEK
    620 apr 20:283600SEK
    220 apr 20:283400SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes