KARTA

"Gotland oder Gothen", ur Sebastian Münsters "Cosmographia", 1500-tal.

Dubbelsidig, oinramad. Bladstorlek 30 x 20 cm.

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Enstaka revor.

Placering
Stora Robertsgatan 4

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Nan Jarjis

Nan Jarjis

nan.jarjis@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 200 EUR

    Slutpris

    101
    EUR
    1 049 SEK
    125 USD

    Budhistorik (15 bud)
    626 apr 11:21101EUR
    3A26 apr 11:21100EUR
    3A26 apr 11:2196EUR
    Acceptpris på 50 EUR uppnåddes