ANDERS ZORN

Etsning, signerad med blyerts, daterad 1919 i plåten.

"Dalälven", plåtstorlek 17,8 x 11,7 cm

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram. Något gulnad. Tvättad. Fläck.

Asplund 284, Hjert & Hjert 285.
Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T11

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Alexander Robertson

Alexander Robertson

alexander.robertson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 8 000 SEK

    4 500
    437 EUR
    516 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (7 bud)
    620 maj 19:524500SEK
    620 maj 19:504300SEK
    519 maj 22:281900SEK