SAMLING PORSLIN

3 delar, Frankrike, 1900-talets första hälft,

Kanna, höjd ca 35,5 cm. Terrin med lock, längd ca 25 cm.
Kopp med fat, höjd totalt ca 14 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Olsen

Lina Olsen

lina.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    500
    48 EUR
    59 USD

    Budhistorik (2 bud)
    218 apr 17:29500SEK
    Acceptpris på 500 SEK uppnåddes
    112 apr 08:12300SEK