PARTI TÅG, bl.a Märklin, SAMT ÅNGMASKIN, Fleischmann, 1900-talets andra hälft.

Två vagnar #4572 och #4570 i originalkartonger, tio rälsdelar samt två övergångställen av Märklin. Ett lok, tre vagnar i plåt samt sex rälsdelar, delvis av HWN. Två lådor med sex "Transit"-vagnar och femton rälsdelar. Vagnars längd 10 - 18 cm. Ångmaskinens mått 25 x 23 cm.

Slitage, ställvis hårdare. Delar saknas. Ej funktionstestat. Ej fullständigt genomgånget.

Utropspris
1 500 SEK