MUMINMUGGAR

8 st, porslin, Moomin Characters, Arabia, 2000-tal.

Olika. Höjd 8 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 300 EUR

    Slutpris

    300
    EUR
    3 115 SEK
    370 USD

    Budhistorik (11 bud)
    2A13 apr 00:26300EUR
    313 apr 00:26280EUR
    2A13 apr 00:25260EUR