Design
1041289

MATS THESELIUS, sidobord, prototyp för "Herbarium", Källemo, tidigt 2000-tal.

Underrede i kackerad metall med utdragbar låda. Skiva i plexiglas. Längd 52 cm, bredd 47 cm, höjd 52 cm.

Slitage. Skiva med nagg och smärre spricka.

Utropspris
5 000 SEK